ми виготовляємо:

  • Кухня : покликана поєднати затишок і комфорт, робочу кімнату та місце для відпочинку і водночас є головним місцем де збирається вся родина, а тому повинна об'єднати одразу декілька поколінь, батьків та дітей, бабусів, дідусів та онуків. Саме тому до вибору кухні потрібно підійти серйозно. Перш за все кухонні меблі повинні бути функціональні та зручні для роботи та комфортні для відпочинку. Та в свою чергу потрібно памятати про естетичний вигляд та дизайн. До вашої уваги пердставлені кухні ріноманітного стилю та дизайну, кольору та матеріалів виконання. Ми з радістю виготовимо вам меблі для кухні по вашому особистому дизайну чи розробимо проект на замовлення враховуючи ваші побажання та індевідуальні особливості, а також з урахуванням особливостей вашого приміщення та дизайну квартири. Ми пропонуємо вам якість за розумною ціною.
  • Офісні меблі: не секрет що робота повинна приносити задоволення, тому якісні та зручні меблі для офісу (будь то кабінет керівника чи робоче місце для персоналу) це успіх колективу та взагалом компанії. Робоче міце потрібно продумати до дрібниць, бо саме вони в загальній картині сприяють іміджу фірми. Функціональність простору та комфорту впливають на роботу будь-якого колективу. Не правильно сплановане робоче місце може призвести до перевтоми, що призводить до зниження ефективності праці і подальшого результату. Також важливу роль відіграє ресепшн – це візитна карточка будь-якої компанії. Саме з ресепшн починається знайомство з компанією і перші враження. Тому основна задача скласти саме приємне враження про колектив та про фірму в цілому.
  • Дитячі: вибрати меблі для дитячої кімнати завдання не злегких оскітьки вони потребують особливо підвищеного комфорту, функціональності, міцності, екологічної безпеки та ергономіки. Всі ці умови необхідно врахувати при проектуванні та виготовленні дитячих меблів. А ще потрібно і про дизайн подумати томущо дитячі меблі повинні бути яскравими, веселими та цікавими. Для того щоб дитячі меблі відповідали всім вимогам потрібно заздалегіть передбачити місце для зберігання речей, місце для ігор та відпочинку, а також робоче місце. Правельно обладнана дитяча кімната допоможе дитині розвиватись.
  • Спальня: це сама інтимна зона у вашій оселі. Тому пропонуємо відійти від усіх стереотипів дизайну та створити її такою в якій Вам захочеться кохати та сумувати, ділитися мріями ти будувати плани на майбутне, відпочивати. Спальня має бути гарною по дизайну. З натуральних, та приємних на дотик та вигляд матеріалів.
  • Шафи та передпокій: шафа перш за все повинна бути функціональною. Не має різниці чи це шафа-купе чи звичайна з роспашними дверима, предназначена для ппредпокою чи в спальню або іншу кімнату вашої квартири. Шафа повинна вмістити максимум: місце для габаритних речей, дрібниці, полиці та відділенні для вішаків, відділення для побутових речей. Та знов ж таки не потрібно забувати про дизайн. Великий вибір матеріалів які можна використати для наповнення на фасади та різна форма профілю допоможуть вам створити ту шафу, яка буде радувати вас і ваших гостей.
  • Стільниці зі штучного каменю:

    Штучний камінь поєднує в собі ряд унікальних особливостей і практично за всіма характеристиками перевершує природний матеріал або пластик. Штучний камінь міцніше мармуру, його міцність може зрівнятися з міцністю бетону. У побутових умовах штучний камінь складно навіть подряпати, але навіть якщо це відбулося, то поверхню легко відновити. Для стільниць це дуже важлива характеристика. Меблі зі штучного каменю не горять, витримують високу температуру і хімічно інертні.

Дизайн інтерєру: За доомогою 3Д пректу ви зможете побачити свої меблі в інтер'єрі.